Witaj, szlachetny Dworzaninie!

W okrytej blaskiem złota krainie Królestwa Desek, serdecznie zapraszamy Cię na nasz Jarmark Królewski, gdzie odnajdziesz jedyną w swoim rodzaju deskę do swego tronu! Nasze wyroby emanują rozmaitymi kształtami i barwami, a wykonane z magicznych materiałów, jak duroplast antybakteryjny i termoplast niełamliwy, są wręcz stworzone dla karczmnych potyczek, gdyż żaden półgłówek ich nie zdolny zniszczyć.

Wzbogać swój tron dodatkowymi funkcyjami, takimi jak wolny opad by Twoje dziatki nie były budzone gdy po uczcie z kamratami nocą wracasz! Ten sloł klołs jak to anglosasi mówią w swoim narzeczu, umożliwi Ci korzystanie z wygódki bez zbędnego hałasu. A jeśli białogłowa zeźlona twymi nocnymi występkami, możesz deskę wypiąć jakbyś konia rozkulbaczył byś mógł w ramach kary przetrzeć ceramikę onucą swą, gdyż lepsze to niż karne spanie ze zwierzyną w zagrodzie 😉

W naszej wspaniałej ofercie mamy deski o kształtach uniwersalnych, jak i te, które harmonijnie pasują do herbów takich jak Roca, Koło, Cersanit, Duravit, Vitra, Armatura, a także innych szlachetnych domów ceramicznych. A jakże! Nowością są deski Eco, wyczarowane z 100% materiałów recyklingowych, oszczędzających owoce naszej Królewskiej Ziemi i zapewniających świeże powietrze obecnym i przyszłym dworzanom.

Niech Twoje serce ogarnie wzruszenie! Nasz Królewski Magik pracował nad tajemną recepturą, dzięki której zawiasy naszych desek gwarantują 10 lat użytkowania, co stanowi około 50 tysięcy cykli. Jedyne, czym Ty się musisz zatroszczyć, to wybrać jedną z naszych wspaniałych desek!

A jeśli droga do marzeń odkryła przed Tobą lico posępnych przeciwności, a żaden kupiec nie wydał Ci w darze wymarzonej deski, niechaj nie zwątpi Twój duch! Wzywamy Cię do kontaktu, niezależnie od tego, czy masz zdolność zadzwonić, wysłać fotografię, czy wędrować pieszo, konno, a może na rumaku mechanicznym, do naszego straganu stacjonarnego, majaczącego dumnie w Katowicach, na ulicy Le Ronda 28.

Pamiętaj, mój mądry Dworzaninie, że jeśli wśród milionów desek, jedna jedyna Twoją drogę przeznaczenia wyznacza, istnieje możliwość wykucia takiej samej na zamówienie. Oczywiście, więcej dukatów za to zapłacić trzeba, lecz tronu całego nie trzeba będzie zmieniać. W myśl słów średniowiecznego poety – życia nie zmienisz, lecz deskę możesz!

Niechaj Twój tron w naszym Królestwie Desek stanie się twym wyjątkowym azylem, pełnym komfortu i dostojności! Oczekujemy Twojego przybycia z niecierpliwością, byś mógł osobiście poznać naszą wspaniałą kolekcję. 

W Królewskim Jarmarku czeka na Ciebie świat kuszących desek, gotowy spełnić Twoje marzenia!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Zobacz katalog