Witaj, szlachetny Dworzaninie!

 W naszym rozmarzonym i jedwabnym Królestwie Stelaży Podtynkowych! Oto przepyszne złączenie nowoczesnego disajnu z bezpieczną techniką, które rozjaśni każde zakamarki Waszego posiadłości!

W królestwie naszym niezliczone są możliwości – toalety narożne, wolnostojące, wąskie jak królewskie ścieżki 30 cm, czy też niskie 82 cm, by dostępne były dla małych i wielkich! Niezależnie od wielkości Waszych sal, stelaże nasze staną się częścią królewskiego wyposażenia.

Posiadamy w swej bogatej skarbnicy stelaże dla wszelakich potrzeb – toalet, pisuarów, bidetów, umywalek – zainstalować je można na ścianach murowanych czy kartonowo-gipsowych, jak magia działa w obliczu wyzwań.

Przed zstąpieniem do Waszych komnat, każdy zbiornik przechodzi rygorystyczne próby – od sprawdzania szczelności po wytrzymałość ram, by pewność miała, że Wasze królewskie zaopatrzenie będzie niezawodne!

Ach, te cudowne stelaże, wyposażone w magiczne akcesoria – elementy montażowe, rury kanalizacyjne i adaptery – jak magiczne klejnoty, dopasowujące się do Waszych potrzeb.

Poznajcie zalety, jakich niegdyś mogliście się tylko spodziewać! Instalacja prosta i szybka, jak migawka aparatu, czas oszczędzająca, by na innych sprawach skupić się można było. A zawory, ciche jak szept elfów, sprawiają, że wasze chwile odpoczynku niezakłócone będą.

A o poziomie wydajności mówić nie trzeba – jak wielkie smoki, o zasoby wodne dbają, by ich strumień oszczędzać i Wasze krople za cenne uważać.

I słyszeliście już o tajemnej recepturze naszego królewskiego magika? Dzięki niej, każdy zawór przez 10 lat gwarancji otoczony będzie! Oby to przedsięwzięcie było trwałe jak mury naszego zamku!

Zachęcamy więc, szlachetni panowie i damy, jeśli potrzebujecie przycisków o wzornictwie niezwykłym, to jak do naszego dworu dzwonić!

Niech wywyższy się nasze Królestwo Stelaży Podtynkowych, a Wasza wygoda i zadowolenie niech będzie naszym celem, wiernie i oddanym służąc w królewskim stylu!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Zobacz katalog