Tam, gdzie król piechotą chodzi

Korzystamy z toalet publicznych. W pracy, w szkole, w barze, na imprezie, na dworcu. Za opłatą albo darmowe. Otwarte albo z napisem „klucz w kasie”. Ile miejsc, tyle różnych pomysłów na toaletę. Ale to, co może łączyć te miejsca to… kultura przybyszy! Królowie Sedesów ogłaszają więc kampanię krzewienia dobrych (dworskich) manier w każdej toalecie publicznej!

Sprawa jest prosta

Zupełnie jak wizyta w toalecie. Wchodzisz, załatwiasz co trzeba, wychodzisz. W kampanii Królów Sedesów krzewimy dobre obyczaje dotyczące zachowań w toaletach publicznych. Jak rozmawiać? Podawać rękę? Czy można prosić o papier? Rozwiewamy te wątpliwości (i zapachy) udostępniając materiały. Do czytania w domowym zaciszu, do przeskanowania wzrokiem w toalecie. Możesz je wydrukować na własną rękę lub dołączyć do dworu Królów Sedesów! 

Wydrukuj
ekstra plakaty

Powieś plakaty na drzwiach toalet – niech odwiedzający miejsce wiedzą, że mogą być w nich jak królowa Elżbieta lub Dalajlama. 😉

Dodaj miejsce
do mapy

Restauracje, szkoły, puby, instytucje – każdą toaletę publiczną dołączającą do kampanii powitamy fanfarami i honorami! Po królewsku!

Zróbmy coś
ekstra!

Odezwij się do królów i zróbmy razem event, o którym będą mówić we wszystkich toaletach świata!

Wyślij informacje,
które pozwolą dołączyć do Królestwa

Otrzymasz tytuł szlachecki, insygnia (gadżety) i oczywiście… mnóstwo informacji o dobrych manierach w toalecie publicznej do wykorzystania w Twoim miejscu