WC na mnie patrzy!

Wchodzisz do kabiny, a tu deska sedesowa przygląda Ci się szeroko otwartymi oczami. Wbrew pozorom, aby doświadczyć podobnego zdarzenia wcale nie trzeba sięgać po odmienne stany świadomości. Wystarczy… odpowiedni pomysł! Oto nasz subiektywny pomysł najciekawszych desek sedesowych z nadrukami.

 • Nie jesteś sam…
  Sympatyczny, zielony stworek (a raczej jego szeroko otwarte oczy) to wprost idealna grafika do zwariowanej toalety w zwariowanym otoczeniu. Lubisz niebanalny wystrój domu? A może masz małe dzieci? Będzie znakomita. Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie toalety w klubie lub w przedszkolu, to ten WC Monster również powinien się sprawdzić. 
 • Zielono mi…
  W tym przypadku na desce sedesowej rozkwita prawdziwa dżungla. Utrzymanie roślin doniczkowych w łazience bywa trudne, więc przynajmniej w ten sposób możesz wprowadzić do niej trochę żywej zieleni. W innym wariancie, ale podobnym klimacie polecamy barwny nadruk z motywem kwiatów.
 • Oryginalnie, ale subtelnie…
  A może by tak żabka z origami? To bardzo delikatna ozdoba, więc będzie ozdobą nawet stonowanej łazienki. Deski z nadrukami są wypinane, więc jeśli zechcesz zmienić wzór, możesz w dowolnym momencie wymienić deskę na inną.
 • Ahoj, przygodo…
  Wszelkie nadruki z pejzażami – czy to na fototapetach, czy w ramkach na ścianie, czy też na desce sedesowej – mają tę właściwość, że optycznie poszerzają dostępną przestrzeń. W tym przypadku stawiamy na morze. A dla prawdziwych podróżników znajdzie się też latarnia morska.
 • Pod prąd…
  Jeśli tak udekorujesz łazienkę, żaden, nawet najbardziej zbuntowany nastolatek nie powie, że nie jesteś trendy. Co więcej – sądzimy, że Twoja łazienka z deską sedesową z nadrukiem trampka zrobi furorę wśród kolegów i koleżanek Twojego dorastającego dziecka.